комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2401001 |
| ширина | 112 mm |
| височина | 73 mm |
| дебелина | 16,7 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| WVAномер | 24010 |
| спирачна система | Brembo |
| технически информационен номер | 24010 167 0 4 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82076600 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 24010
|
|
TEXTAR 2401016704
|
|
TEXTAR 7908D978
|
|
A.B.S. 37792
74.41 €
-20%
59.53 €
|
|
APEC braking PAD1318
|
|
ATE 13046049762
|
|
AUGROS 55417158
|
|
BOSCH 0986424741
|
|
BREMBO P85088
|
|
DELPHI LP1998
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
FERODO FDB1835
79.25 €
-20%
63.4 €
|
|
FERODO FSL1835
62.4 €
-20%
49.92 €
|
|
FTE BL1997A2
|
|
GALFER B1G10207112
|
|
GIRLING 6116529
|
|
HELLA PAGID 355011471
|
|
HELLA PAGID 8DB355011471
|
|
JURID 573227J
63.06 €
-20%
50.45 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201460
|
|
MAGNETI MARELLI T1460MM
|
|
METZGER 99610
|
|
MINTEX MDB2742
|
|
NK 224773
|
|
PAGID T1460
|
|
REMSA 99610
|
|
RHIAG 67233
|
|
ROADHOUSE 299610
|
|
TEXTAR TX0702
|
|
TRUSTING 6711
|
|
TRW GDB1652
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
VALEO 598770
64.18 €
-20%
51.34 €
|
|
AUDI 7L5698451
|
|
PORSCHE 95535293950
|
|
SEAT 7L5698451
|
|
SKODA 7L5698451
|
|
VW 7L5698451
|
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 500 коня | бензин |
| Audi Q7 (4L) | 350 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 521 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 500 коня | бензин |
| Audi Q7 (4L) | 326 коня | дизел |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 550 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 540 коня | бензин |
