комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2405901 |
| ширина | 148,9 mm |
| височина | 57,9 mm |
| дебелина | 16,6 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| WVAномер | 24059 |
| спирачна система | Mando |
| технически информационен номер | 24059 166 0 5 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82072100 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 24059
|
|
TEXTAR 2405916605
|
|
TEXTAR 24060
|
|
TEXTAR 24061
|
|
A.B.S. 37323
62.08 €
-20%
49.67 €
|
|
APEC braking PAD1359
|
|
ATE 13046058862
|
|
ATE 605886
|
|
AUGROS 55416259
|
|
BENDIX 572540B
|
|
BLUE PRINT ADG04225
74.41 €
-20%
59.53 €
|
|
BLUE PRINT ADG04255
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
BOSCH 0986494138
|
|
BOSCH BP1049
|
|
BREMBO P30017
|
|
COMLINE ADB31291
|
|
COMLINE CBP31291
|
|
DELPHI LP1853
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
FERODO FDB1670
58.52 €
-20%
46.81 €
|
|
GIRLING 613299
|
|
HELLA PAGID 355010821
|
|
HELLA PAGID 355024281
|
|
HELLA PAGID 8DB355010821
|
|
HELLA PAGID 8DB355024281
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600537
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
ICER 181539
46.14 €
--0%
46.14 €
|
|
INTIMA MD8272M
|
|
JAPANPARTS JPAH06AF
|
|
JAPANPARTS PAH06AF
|
|
JURID 572540J
65.39 €
-20%
52.31 €
|
|
KBP BP3021
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201396
|
|
MAGNETI MARELLI T1396MM
|
|
METZGER 77132
|
|
MGA 645
|
|
MINTEX MDB2605
|
|
NIPPARTS J3600534
30.03 €
-20%
24.02 €
|
|
NK 223416
|
|
OPTIMAL 77132
|
|
PAGID T1396
|
|
QUINTON HAZELL 7525
|
|
QUINTON HAZELL BP1445
|
|
REMSA 077132
|
|
REMSA 77132
|
|
RHIAG 03659
|
|
ROADHOUSE 277132
|
|
TEXTAR 2405904
|
|
TEXTAR TX0717
|
|
TRISCAN 811043019
|
|
TRW GDB3299
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
VALEO 598506
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
WAGNER WBP24059A
|
|
HYUNDAI 58101H1A00
|
|
HYUNDAI 58101H1A10
|
| Hyundai TERRACAN (HP) | 101 коня | дизел |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 150 коня | дизел |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 163 коня | дизел |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 194 коня | бензин |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 150 коня | дизел |
