комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2409801 |
| ширина | 131,8 mm |
| височина | 77,2 mm |
| дебелина | 17,1 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| WVAномер | 24098 |
| спирачна система | Brembo |
| технически информационен номер | 24098 171 0 4 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82077400 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 24098
|
|
TEXTAR 2409817104
|
|
TEXTAR 8238D1129
|
|
A.B.S. 37614
66.44 €
-20%
53.15 €
|
|
APEC braking PAD1508
|
|
ATE 13046048332
|
|
ATE 13047048332
|
|
ATE 604833
|
|
AUGROS 55602866
|
|
BENDIX 573296B
|
|
BENDIX-AU DB2228
|
|
BOSCH 0986494207
|
|
BREMBO P85110
|
|
CIFAM 8226590
|
|
COMLINE ADB01626
51.72 €
-20%
41.37 €
|
|
COMLINE CBP01626
|
|
DELPHI LP2012
65.45 €
-20%
52.36 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16734
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
FERODO FDB1877
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
FERODO FSL1877
109.44 €
-20%
87.55 €
|
|
fri.tech. 6750
|
|
FTE BL2035A2
|
|
GALFER B1G12010102
|
|
GIRLING 6116709
|
|
HELLA PAGID 355011851
|
|
HELLA PAGID 8DB355011851
|
|
ICER 181789
59.81 €
-0%
59.81 €
|
|
JURID 573296J
66.67 €
-20%
53.34 €
|
|
JURID 573296JC
78.55 €
-20%
62.84 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201499
|
|
MAGNETI MARELLI T1499MM
|
|
METELLI 2206590
|
|
METZGER 120000
|
|
MGA 858
|
|
MINTEX MDB2739
|
|
NK 224788
|
|
OPTIMAL 12477
|
|
PAGID T1499
|
|
PEX 7771
|
|
QUINTON HAZELL BP1566
|
|
REMSA 120000
|
|
RHIAG 67757
|
|
ROADHOUSE 2120000
|
|
sbs 1501224788
|
|
TEXTAR TX0733
|
|
TRISCAN 811010561
|
|
TRUSTING 6750
|
|
TRW GDB1670
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
TRW GDB1670DTE
105.84 €
-20%
84.67 €
|
|
VAICO V108296
|
|
VALEO 598994
86.37 €
-20%
69.09 €
|
|
WAGNER WBP24098A
63.61 €
-0%
63.61 €
|
|
AUDI 7L6698151E
|
|
AUDI 7L6698151G
|
|
AUDI 7L6698151J
|
|
AUDI 7P6698151C
|
|
SEAT 7L6698151E
|
|
SEAT 7L6698151G
|
|
SEAT 7L6698151J
|
|
SEAT 7P6698151C
|
|
SKODA 7L6698151E
|
|
SKODA 7L6698151G
|
|
SKODA 7L6698151J
|
|
SKODA 7P6698151C
|
|
VW 7L6698151E
|
|
VW 7L6698151G
|
|
VW 7L6698151J
|
|
VW 7P6698151C
|
| Volkswagen TOUAREG (7P5) | 204 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7P5) | 245 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 220 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 225 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 240 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7P5) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7P5) | 240 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7P5) | 333 коня | бензин/ електро |
| Volkswagen TOUAREG (7P5) | 225 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7P5) | 262 коня | дизел |
