комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2409803 |
| ширина | 131,8 mm |
| височина | 77,2 mm |
| дебелина | 16 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| WVAномер | 24098 |
| спирачна система | Brembo |
| технически информационен номер | 24098 160 0 4 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 98042300 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 24098
|
|
TEXTAR 2409816004
|
|
APEC braking PAD1849
|
|
BLUE PRINT ADV184219
96.92 €
-20%
77.54 €
|
|
BREMBO P85116
|
|
HELLA PAGID 355019941
|
|
HELLA PAGID 8DB355019941
|
|
JURID 573296J
66.67 €
-20%
53.34 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700203132
|
|
MAGNETI MARELLI T1898MM
|
|
MAGNETI MARELLI T3132MM
|
|
MINTEX MDB3047
|
|
NK 222375
|
|
PAGID T3132
|
|
TRW GDB1912
86.92 €
-20%
69.54 €
|
|
AUDI 8J0698151D
|
|
AUDI 8J0698151E
|
|
AUDI 8J0698151G
|
|
AUDI 8J0698151H
|
|
AUDI 8J0698151K
|
|
SEAT 8J0698151D
|
|
SEAT 8J0698151E
|
|
SEAT 8J0698151G
|
|
SEAT 8J0698151H
|
|
SEAT 8J0698151K
|
|
SKODA 8J0698151D
|
|
SKODA 8J0698151E
|
|
SKODA 8J0698151G
|
|
SKODA 8J0698151H
|
|
SKODA 8J0698151K
|
|
VW 8J0698151D
|
|
VW 8J0698151E
|
|
VW 8J0698151G
|
|
VW 8J0698151H
|
|
VW 8J0698151K
|
| Audi A3 Sportback (8PA) | 340 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 360 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 360 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 340 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 340 коня | бензин |
| Seat LEON ST (5F8) | 265 коня | бензин |
| Seat LEON ST (5F8) | 280 коня | бензин |
| Seat LEON (5F1) | 290 коня | бензин |
| Seat LEON SC (5F5) | 290 коня | бензин |
| Seat LEON ST (5F8) | 290 коня | бензин |
