комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2413303 |
| ширина | 162,3 mm |
| височина | 79,1 mm |
| дебелина | 18,3 mm |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| WVAномер | 24133 |
| спирачна система | Lucas |
| технически информационен номер | 24133 183 1 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 24133
|
|
TEXTAR 2413318315
|
|
TEXTAR 24174
|
|
TEXTAR 25182
|
|
ATE 13046028922
|
|
ATE 13047028922
|
|
ATE 602892
|
|
ATE LD2892
|
|
BENDIX 573131B
|
|
BOSCH 0986494484
|
|
DELPHI LP1891
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
fri.tech. 6171
|
|
GALFER B1G10207622
|
|
GIRLING 6116631
|
|
HELLA PAGID 355015621
|
|
HELLA PAGID 8DB355015621
|
|
ICER 181657
69.98 €
-0%
69.98 €
|
|
ICER 181657700
|
|
MAGNETI MARELLI 363700202031
|
|
MAGNETI MARELLI T2031MM
|
|
MINTEX MDB3135
|
|
NK 223744
|
|
OPTIMAL 12224
|
|
PAGID T2031
|
|
REMSA 110104
|
|
ROADHOUSE 2110104
|
|
TRUSTING 6171
|
|
TRW GDB1663
85.39 €
-20%
68.31 €
|
|
VAICO V420147
|
|
VALEO 598663
70.23 €
-20%
56.19 €
|
|
WAGNER WBP24133A
62.65 €
-0%
62.65 €
|
|
CITROEN 1611334980
|
|
CITROEN 1611458980
|
|
CITROEN 425480
|
|
CITROEN 4254A3
|
|
CITROEN E172237
|
|
PEUGEOT 1611334980
|
|
PEUGEOT 1611458980
|
|
PEUGEOT 425480
|
|
PEUGEOT 4254A3
|
|
PEUGEOT E172237
|
|
PEUGEOT E172596
|
| Citroen C5 III (RD_) | 204 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 163 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 163 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 163 коня | дизел |
