комплект спирачно феродо, дискови спирачки TRW
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TRW |
| Парт номер | GDB852 |
| ограничение за производител | TRW |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| контролен знак за преглед | E9 90R 027017 |
| височина | 63,4 mm |
| дължина | 90 mm |
| дебелина | 16,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TRW 21100
|
|
TRW 21105
|
|
FSO 063576
|
|
FSO 655799999
|
|
A.B.S. 37001
|
|
APEC braking PAD874
|
|
BENDIX 571862B
|
|
BOSCH 986491050
|
|
DELPHI LP1027
46.32 €
-20%
37.06 €
|
|
GIRLING 6108521
|
|
JURID 571869J
|
|
LPR 05P1092
|
|
MGA 299
|
|
MINTEX MDB1961
|
|
QH Benelux 2990
|
|
QUINTON HAZELL BP1174
|
|
REMSA 026442
|
|
REMSA 26442
|
|
SPIDAN 32774
|
|
TEXTAR 2306801
|
|
VALEO 598095
24.52 €
-20%
19.61 €
|
