комплект спирачно феродо, дискови спирачки TRW
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TRW |
| Парт номер | GDB877 |
| ограничение за производител | AKEBONO |
| дължина | 140,3 mm |
| височина | 52 mm |
| дебелина | 15,6 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TRW 21762
|
|
A.B.S. 36735OE
|
|
ACDelco AC463381D
|
|
APEC braking PAD787
|
|
ASHIKA 5002258
|
|
BENDIX 572390B
|
|
BENDIX DB1227
|
|
BLUE PRINT ADT342100
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
BORG & BECK BBP1373
|
|
BOSCH 0986493720
|
|
BOSCH 0986AB4033
|
|
Brake ENGINEERING PA847
|
|
BREMBO P83033
|
|
DELPHI LP867
53.9 €
-20%
43.12 €
|
|
FERODO FDB649
66.18 €
-20%
52.95 €
|
|
FERODO FSL649
|
|
fri.tech. 4600
|
|
GIRLING 6108779
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3602058
36.36 €
-20%
29.09 €
|
|
JAPANPARTS PA258AF
|
|
JURID 572390J
|
|
KAGER 350751
|
|
KAWE 80992
|
|
KBP BP9005
|
|
KBP BP9016
|
|
LEMFÖRDER 26329
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160958
|
|
METELLI 2204440
|
|
MINTEX MDB1498
|
|
MK Kashiyama D2091
|
|
NECTO FD6903A
|
|
NIPPARTS J3602058
23.42 €
-20%
18.74 €
|
|
NK 224529
|
|
PEX 7161
|
|
QH Benelux 2808
|
|
QUINTON HAZELL BP879
|
|
RAMEDER T0610525
|
|
REMSA 037700
|
|
REMSA 37700
|
|
ROULUNDS RUBBER 463381
|
|
sbs 224529
|
|
TEXTAR 2176201
|
|
TEXTAR 2176215604
|
|
TRUSTING 4600
|
|
WOKING P277300
|
|
TOYOTA 0446517030
|
|
TOYOTA 0446517040
|
|
TOYOTA 0446517060
|
|
TOYOTA 0449117110
|
| Toyota MR 2 II (SW2_) | 156 коня | бензин |
| Toyota MR 2 II (SW2_) | 175 коня | бензин |
