комплект спирачно феродо, дискови спирачки VAICO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V20-0960 |
| дебелина | 15 mm |
| ширина | 117,5 mm |
| височина | 75,4 mm |
| височина 1 | 75,7 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| спирачна система | BREMBO |
| ширина 1 | 121 mm |
| дебелина 1 | 14,8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37434
56.5 €
-20%
45.2 €
|
|
BOSCH 0986424819
|
|
BOSCH 0986494120
|
|
BOSCH 0986494264
|
|
FREMAX FBP1385
|
|
fri.tech. 8460
|
|
GIRLING 6116111
|
|
KAWE 137400
|
|
MINTEX mdb2982
|
|
PAGID T1793
|
|
QH Benelux HP7668
|
|
REMSA 137400
|
|
ROADHOUSE 2137400
|
|
ROULUNDS BRAKING 844481
|
|
TEXTAR 2447801
|
|
TRUSTING 8460
|
|
TRW GDB1611
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
WOKING P1274300
|
|
BMW 34106860642
|
|
BMW 34116789157
|
|
MINI 34116789157
|
| Mini MINI купе (R58) | 211 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 211 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 211 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 211 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 192 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 192 коня | бензин |
