комплект спирачно феродо, дискови спирачки VAICO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V24-0028 |
| дебелина | 17 mm |
| ширина | 114,8 mm |
| височина | 55,5 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BOSCH |
| дължина на предупредителния контакт | 190 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAICO WVA21436
|
|
A.B.S. 37595
43.95 €
-20%
35.16 €
|
|
ATE 13046038382
|
|
BENDIX 573267B
|
|
BOSCH 0986494115
|
|
Brake ENGINEERING PA1760
|
|
BREMBO P23060
|
|
CIFAM 8221592
|
|
DELPHI LP2013
23.08 €
-20%
18.47 €
|
|
E.T.F. 121326
|
|
FEBI BILSTEIN 16754
37.3 €
-20%
29.84 €
|
|
FERODO FDB1944
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FREMAX FBP091101
|
|
fri.tech. 1622
|
|
FTE BL1319A2
|
|
GIRLING 6117453
|
|
ICER 181844
32.26 €
-0%
32.26 €
|
|
JURID 573267J
|
|
KAWE 041421
|
|
LPR 05P1262
16.87 €
-20%
13.49 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700209030
|
|
METELLI 2201592
|
|
METZGER 041421
|
|
MGA 896
|
|
NK 222385
|
|
OPTIMAL 12332
|
|
PAGID T9030
|
|
PEX 7878
|
|
QH Benelux HP7948
|
|
QUINTON HAZELL BP1576
|
|
RAICAM 4465
|
|
REMSA 041421
|
|
ROADHOUSE 241421
|
|
ROULUNDS BRAKING 861181
|
|
sbs 1501222385
|
|
TEXTAR 2143603
|
|
TRISCAN 811015051
|
|
TRUSTING 1622
|
|
TRW GDB1745
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
VAICO 240028
|
|
VALEO 598987
|
|
VILLAR 6260462
|
|
VILLAR 6261262
|
|
WOKING P514321
|
|
ZIMMERMANN 214361701
|
|
FIAT 77364635
|
| Fiat 500 (312) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat 500 (312) | 69 коня | бензин |
| Ford KA (RU8) | 69 коня | бензин |
