комплект спирачно феродо, дискови спирачки VAICO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V30-8148 |
| дебелина | 14,6 mm |
| ширина | 95,6 mm |
| височина | 41,3 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | LUCAS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| страна на монтаж | задна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAICO WVA23138
|
|
MERCEDES-BENZ 1684200420
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200420
|
|
MERCEDES-BENZ 1694201120
|
|
MERCEDES-BENZ 4144200120
|
|
A.B.S. 37146
29.12 €
-20%
23.3 €
|
|
A.B.S. 37146OE
|
|
ATE 13046027122
|
|
ATE 13046028552
|
|
BARUM BA2220
|
|
BENDIX 573082B
|
|
BOSCH 0986424522
|
|
BOSCH 0986494023
|
|
Brake ENGINEERING PA1469
|
|
BREMBO P50058
|
|
CIFAM 8225650
|
|
DELPHI LP1741
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
E.T.F. 120983
|
|
FEBI BILSTEIN 16440
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16525
25.23 €
-20%
20.19 €
|
|
FERODO FDB1782
33.29 €
-20%
26.63 €
|
|
FERODO FSL1782
44.15 €
-20%
35.32 €
|
|
FIRST LINE FBP3382
|
|
FREMAX FBP1214
|
|
fri.tech. 5810
|
|
FTE BL1750A3
|
|
GIRLING 6114811
|
|
ICER 181510
38.14 €
-0%
38.14 €
|
|
ICER 181510701
|
|
JURID 573082J
37.4 €
-20%
29.92 €
|
|
KAGER 350526
|
|
KAWE 81527
|
|
LEMFÖRDER 2643001
|
|
LPR 05P850
21.87 €
-20%
17.49 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1481
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201530
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161318
|
|
MAPCO 6744
|
|
METELLI 2205650
|
|
METZGER 081800
|
|
METZGER 081810
|
|
MEYLE 0252313815
|
|
MGA 657
|
|
MINTEX MDB2111
|
|
NECTO FD6860A
|
|
NK 223348
|
|
OPTIMAL 12119
|
|
PAGID T1530
|
|
PEX 7640
|
|
QH Benelux 7446
|
|
QH Benelux HP7305
|
|
QUINTON HAZELL BP1249
|
|
RAICAM 8020
|
|
RAMEDER T0610128
|
|
REMSA 081800
|
|
ROADHOUSE 281800
|
|
ROULUNDS BRAKING 602381
|
|
sbs 1501223348
|
|
SPIDAN 33650
|
|
ST-TEMPLIN 010142120745
|
|
ST-TEMPLIN 010142120746
|
|
SWAG 10916440
|
|
SWAG 10916525
|
|
TEXTAR 2313803
34.67 €
-20%
27.74 €
|
|
TEXTAR 2313805
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
TRISCAN 811023045
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235147
|
|
TRUSTING 5810
|
|
TRW GDB1433
|
|
TRW GDB1481
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
VAICO 308148
|
|
VALEO 598583
53.02 €
-20%
42.41 €
|
|
WOKING P918300
|
|
ZIMMERMANN 231381451
|
| Mercedes A-CLASS (W169) | 68 коня | |
| Mercedes A-CLASS (W168) | 102 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W168) | 125 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W168) | 95 коня | дизел |
| Mercedes VANEO (414) | 75 коня | дизел |
| Mercedes VANEO (414) | 102 коня | бензин |
| Mercedes VANEO (414) | 82 коня | бензин |
| Mercedes VANEO (414) | 125 коня | бензин |
| Mercedes VANEO (414) | 91 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W168) | 140 коня | бензин |
