комплект спирачно феродо, дискови спирачки VAICO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V32-0044 |
| дебелина | 13,5 mm |
| ширина | 99,9 mm |
| височина | 43,6 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| страна на монтаж | задна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 36796
30.69 €
-20%
24.55 €
|
|
ACDelco AC455181D
|
|
ASHIKA 5103307
|
|
ASHUKI 10837003
|
|
ATE 13046059732
|
|
BENDIX 572161B
|
|
BOSCH 0986424266
|
|
BOSCH 0986AB2462
|
|
Brake ENGINEERING PA769
|
|
BREMBO P24036
|
|
CIFAM 8223030
|
|
DELPHI LP802
22.55 €
-20%
18.04 €
|
|
E.T.F. 120632
|
|
FERODO FDB869
24.36 €
-20%
19.49 €
|
|
FERODO FSL869
|
|
FIRST LINE FBP3166
|
|
FREMAX FBP1185
|
|
fri.tech. 3120
|
|
FTE BL1387A1
|
|
GIRLING 6111409
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3613007
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
ICER 181110
35.16 €
-0%
35.16 €
|
|
IPS Parts IBR1307
|
|
JAPANPARTS PP307AF
|
|
JURID 572161J
|
|
KAVO PARTS BP4540
|
|
KAWE 041600
|
|
LEMFÖRDER 2071703
|
|
LPR 05P512
21.87 €
-20%
17.49 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160581
|
|
MAPCO 6656
|
|
METELLI 2203030
|
|
METZGER 041600
|
|
MGA 449
|
|
MINTEX MDB1680
|
|
NECTO FD6357A
|
|
NECTO FD6649A
|
|
NECTO FD6649N
|
|
NIPPARTS J3613007
16.26 €
-20%
13.01 €
|
|
NK 223233
|
|
NPS M361A09
|
|
OPTIMAL 9812
|
|
PAGID T3043
|
|
PEX 7129
|
|
PEX 7129S
|
|
QH Benelux HP2867
|
|
QUINTON HAZELL 041600
|
|
QUINTON HAZELL BLF762
|
|
QUINTON HAZELL BP762
|
|
RAMEDER T0610478
|
|
RAMEDER T0610625
|
|
REMSA 041600
|
|
ROADHOUSE 241600
|
|
ROULUNDS BRAKING 455181
|
|
sbs 1501223233
|
|
SCT Germany SP197
|
|
SIMER 790
|
|
SPIDAN 31883
|
|
ST-TEMPLIN 011442120818
|
|
TEXTAR 2176603
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
TRISCAN 811050184
|
|
TRUSTING 3120
|
|
TRW GDB1140
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
VALEO 598290
39.06 €
-20%
31.25 €
|
|
VILLAR 6260512
|
|
WOKING P516300
|
|
ZIMMERMANN 217661351
|
|
MAZDA G5Y52643Z
|
|
MAZDA G5Y62643ZA
|
|
MAZDA G5Y62643ZC
|
|
MAZDA GAYE2643ZB
|
| Mazda MX-6 (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda MX-6 (GE) | 165 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 105 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 105 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 165 коня | бензин |
| Mazda XEDOS 6 (CA) | 144 коня | бензин |
| Mazda XEDOS 6 (CA) | 107 коня | бензин |
| Mazda XEDOS 6 (CA) | 140 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 163 коня | бензин |
| Mazda MX-6 (GE) | 163 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 75 коня | дизел |
| Mazda XEDOS 6 (CA) | 113 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 75 коня | дизел |
