комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598049 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | TEVES |
| външна ширина | 156,5 mm |
| височина 1 | 74,2 mm |
| дебелина | 19,6 mm |
| WVAномер | 20676 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на кабела | 215 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VALEO 20678
|
|
ATE 13046070502
|
|
BOSCH F026000091
|
|
DELPHI LP784
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
DEX 1880
|
|
ICER 180808
51.68 €
-0%
51.68 €
|
|
TEXTAR 2067619605
|
|
TRUSTING 1880
|
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 115 коня | бензин |
