комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598304 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| външна ширина | 119 mm |
| височина 1 | 69,5 mm |
| дебелина | 19,6 mm |
| WVAномер | 20901 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на кабела | 220 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VALEO 20168
|
|
ICER 180987
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
ICER 180987700
|
|
ICER 180996
91.6 €
-0%
91.6 €
|
|
ICER 180996700
|
|
ICER 181216
|
|
ICER 181216700
|
|
NK 1501229984
|
|
sbs 1501229984
|
|
TEXTAR 2136619614
|
