комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598605 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | TEVES |
| външна ширина | 151,3 mm |
| височина 1 | 52 mm |
| дебелина | 17,9 mm |
| WVAномер | 21930 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина на кабела | 220 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37132
43.25 €
-20%
34.6 €
|
|
A.B.S. 37132OE
|
|
ATE 13046070642
|
|
ATE 13046071142
|
|
BENDIX 571949B
|
|
BENDIX 571972B
|
|
BOSCH 0986424544
|
|
BOSCH 0986424544
|
|
BOSCH 986424544
|
|
BOSCH F026000085
|
|
BREMBO P23125
|
|
DELPHI LP1385
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
DELPHI LP1474
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
DELPHI LP1734
30.06 €
-20%
24.05 €
|
|
DEX 811
|
|
FERODO FDB1160
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FERODO FDS1160
|
|
FERODO FSL1160
48.45 €
-20%
38.76 €
|
|
FERODO TAR1160
|
|
FTE BL1406A1
|
|
ICER 181348
36.68 €
-0%
36.68 €
|
|
JURID 571949J
|
|
JURID 571972J
38.61 €
-20%
30.89 €
|
|
LPR 05P687
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
LPR 5P687
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6113392
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1339
|
|
METELLI 2200791
|
|
MGA 548
|
|
MINTEX MDB1956
|
|
MINTEX MDB2206
|
|
NK 1501222363
|
|
PAGID T1151
|
|
PAGID T1226
|
|
QUINTON HAZELL 058810
|
|
QUINTON HAZELL 58810
|
|
QUINTON HAZELL BLF1131
|
|
QUINTON HAZELL BP1131
|
|
REMSA 058810
|
|
REMSA 58810
|
|
ROADHOUSE 258810
|
|
ROULUNDS RUBBER 688281
|
|
sbs 1501222363
|
|
TEXTAR 21930
|
|
TEXTAR 2193101
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
TEXTAR 23181
|
|
TEXTAR 2318101
29.39 €
-20%
23.51 €
|
|
TEXTAR 2318117905
|
|
TRIPLE FIVE 8671005856
|
|
TRUSTING 0811
|
|
TRW GDB1339
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
VALEO 301605
|
|
FIAT 77362190
|
|
FIAT 9947934
|
|
LANCIA 9947934
|
| Lancia Y (840A) | 60 коня | бензин |
| Lancia Y (840A) | 75 коня | бензин |
| Lancia Y (840A) | 80 коня | бензин |
| Lancia Y (840A) | 54 коня | бензин |
| Lancia Y (840A) | 86 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (188) | 80 коня | бензин |
| Lancia Y (840A) | 80 коня | бензин |
