комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598750 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | TEVES |
| външна ширина | 155,1 mm |
| вътрешна ширина | 156,3 |
| височина 1 | 72,8 mm |
| дебелина | 20,3 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на кабела | 210 mm |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37156
64.87 €
-20%
51.9 €
|
|
A.B.S. 37425
|
|
A.B.S. 37425OE
|
|
ATE 13046071662
|
|
BENDIX 573145B
|
|
BOSCH 0986494283
|
|
BOSCH 0986424779
|
|
BOSCH 986424779
|
|
BREMBO P85056
|
|
DELPHI LP1825
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
DEX 5650
|
|
FERODO FDB1407
71.58 €
-20%
57.26 €
|
|
FERODO FQT1407
|
|
FTE BL1838A2
|
|
ICER 181531
53.32 €
-0%
53.32 €
|
|
JURID 573145J
65.65 €
-20%
52.52 €
|
|
LPR 05P1230
37.74 €
-20%
30.19 €
|
|
LPR 5P1230
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6115282
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1528
|
|
METELLI 2205490
|
|
MGA 419
|
|
MGA 859
|
|
MINTEX MDB1826
|
|
MINTEX MDB2336
|
|
NK 1501224758
|
|
PAGID T1149
|
|
PAGID T1218
|
|
QUINTON HAZELL BP1309
|
|
REMSA 096402
|
|
REMSA 96402
|
|
ROADHOUSE 296402
|
|
ROULUNDS RUBBER 839281
|
|
sbs 1501224758
|
|
TEXTAR 2193801
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
TEXTAR 23762
|
|
TEXTAR 2376201
75.46 €
-20%
60.36 €
|
|
TEXTAR 2376219505
|
|
TEXTAR 2376220405
|
|
TEXTAR 23763
|
|
TEXTAR 7796D915
|
|
TRUSTING 5650
|
|
TRW GDB1528
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
AUDI 4B0698151AC
|
|
AUDI 4B0698151AD
|
|
AUDI 4B0698151R
|
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 155 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 155 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 163 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 163 коня | дизел |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 163 коня | дизел |
