комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598845 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | TEVES |
| външна ширина | 193,2 mm |
| височина 1 | 72,6 mm |
| дебелина | 20,3 mm |
| WVAномер | 23885 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на кабела | 240 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37427
110.28 €
-20%
88.23 €
|
|
ATE 13046071822
|
|
BENDIX 573196B
|
|
BENDIX 573207B
|
|
BOSCH 0986424806
|
|
BOSCH 986424806
|
|
BREMBO P85087
|
|
BREMBO P85102
|
|
FERODO FDB1832
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
FTE BL1992A2
|
|
ICER 181725
113.35 €
-20%
90.68 €
|
|
JURID 573196J
54.3 €
-20%
43.44 €
|
|
JURID 573207JAS
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6115532
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1553
|
|
METELLI 2206620
|
|
MGA 746
|
|
MINTEX MDB2645
|
|
NK 1501224777
|
|
PAGID T1224
|
|
PAGID T1416
|
|
QUINTON HAZELL BP1497
|
|
QUINTON HAZELL BP1591
|
|
REMSA 105602
|
|
ROADHOUSE 2105602
|
|
ROADHOUSE 2105612
|
|
ROULUNDS RUBBER 858881
|
|
sbs 1501224777
|
|
TEXTAR 23885
|
|
TEXTAR 2388501
185.09 €
-20%
148.07 €
|
|
TEXTAR 2388520505
|
|
TEXTAR 23896
|
|
TEXTAR 2389601
171.79 €
-20%
137.44 €
|
|
TEXTAR 2389620405
|
|
TEXTAR 23897
|
|
TEXTAR 7928D1024
|
|
TEXTAR 7928D1117
|
|
TRW GDB1553
118.11 €
-20%
94.49 €
|
|
AUDI 4E0698151
|
|
AUDI 4E0698151A
|
|
AUDI 4E0698151E
|
|
AUDI 4E0698151J
|
|
AUDI 4E0698151K
|
|
VW 4E0698151
|
|
VW 4E0698151J
|
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 313 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 320 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
| Audi A6 (4F2, C6) | 435 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 435 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 210 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 240 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 245 коня | дизел |
