комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 601036 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | TEVES |
| външна ширина | 155,2 mm |
| височина 1 | 72 mm |
| дебелина | 19,8 mm |
| WVAномер | 24333 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина на кабела | 165 mm |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37612
75.07 €
-20%
60.06 €
|
|
A.B.S. 37612OE
|
|
ATE 13046072422
|
|
BOSCH 0986494372
|
|
BREMBO P85112
|
|
ICER 181923
55.66 €
-0%
55.66 €
|
|
LPR 05P1392
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
LPR 5P1392
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6117622
|
|
METELLI 2206751
|
|
NK 1501224795
|
|
PAGID T1783
|
|
REMSA 121921
|
|
ROADHOUSE 2121921
|
|
sbs 1501224795
|
|
TEXTAR 24332
|
|
TEXTAR 24333
|
|
TEXTAR 2433301
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
TEXTAR 2433319905
|
|
TEXTAR 24334
|
|
TEXTAR 8486D1375
|
|
AUDI 5N0698151
|
|
VW 5N0698151
|
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 140 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 200 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 200 коня | бензин |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 163 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 140 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 180 коня | бензин |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 211 коня | бензин |
| Audi Q3 (8U) | 177 коня | дизел |
| Audi Q3 (8U) | 211 коня | бензин |
| Audi Q3 (8U) | 140 коня | дизел |
| Audi Q3 (8U) | 170 коня | бензин |
| Audi Q3 (8U) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 116 коня | дизел |
| Audi Q3 (8U) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 200 коня | бензин |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 122 коня | бензин |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 177 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 177 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 160 коня | бензин |
| Audi Q3 (8U) | 177 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 177 коня | дизел |
| Audi Q3 (8U) | 150 коня | бензин |
| Audi Q3 (8U) | 150 коня | дизел |
| Audi Q3 (8U) | 150 коня | дизел |
| Audi Q3 (8U) | 184 коня | дизел |
| Audi Q3 (8U) | 220 коня | бензин |
| Audi Q3 (8U) | 180 коня | бензин |
| Audi Q3 (8U) | 120 коня | дизел |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 184 коня | дизел |
| Audi Q3 (8U) | 180 коня | бензин |
| Audi Q3 (8U) | 184 коня | дизел |
| Volkswagen TIGUAN (5N_) | 150 коня | бензин |
