комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 872801 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| външна ширина | 129,9 mm |
| височина 1 | 58,9 mm |
| дебелина | 19 mm |
| WVAномер | 21801 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на кабела | 190 mm |
| дължина 2 | 245 mm |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VALEO 21801
|
|
BENDIX 571838B
|
|
TEXTAR 2180101
51 €
-20%
40.8 €
|
|
CITROEN 425110
|
|
CITROEN 9946016
|
|
FIAT 9946016
|
|
LANCIA 9946016
|
| Citroen JUMPY (U6U) | 92 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 69 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси (223) | 79 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси (223) | 70 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси (223) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси (223) | 92 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 109 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 92 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 79 коня | бензин |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 94 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 94 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 136 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 79 коня | бензин |
| Citroen JUMPY (бордова) платформа/ шаси (BU_, BV_, BW_, BX_) | 92 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 94 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 69 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (бордова) платформа/ шаси (BU_, BV_, BW_, BX_) | 94 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 109 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 138 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (224) | 136 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 94 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 136 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 136 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 136 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (224) | 94 коня | дизел |
