окачване, двигател BIRTH
окачване, двигател
| Производител | BIRTH |
| Парт номер | 50004 |
| ширина | 34 mm |
| дължина | 190 mm |
| тегло | 215 g |
| вътрешна резба 2 | M 10x1,25 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | горе |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FIAT 46739625
|
| Fiat BRAVA (182) | 82 коня | бензин |
| Fiat BRAVO I (182) | 82 коня | бензин |
| Fiat BRAVA (182) | 80 коня | бензин |
| Fiat BRAVO I (182) | 80 коня | бензин |
| Fiat MAREA (185) | 82 коня | бензин |
