окачване, двигател BIRTH
окачване, двигател
| Производител | BIRTH |
| Парт номер | 50521 |
| височина | 46 mm |
| ширина | 68 mm |
| тегло | 110 g |
| страна на монтаж | отпред |
| вътрешен диаметър | 26 mm |
| материал | гума |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AUDI 893199339A
|
|
AUDI 8D0199339A
|
|
AUDI 8D0199339E
|
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 54 коня | дизел |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 80 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 165 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 165 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 80 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 163 коня | бензин |
