окачване, двигател BIRTH
окачване, двигател
| Производител | BIRTH |
| Парт номер | 5273 |
| височина | 126 mm |
| ширина | 70 mm |
| дължина | 99,5 mm |
| тегло | 605 g |
| външна резба 2 | M 10x1,5 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BMW 11811175736
|
| BMW 5 (E28) | 90 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 105 коня | бензин |
