окачване, двигател BIRTH
окачване, двигател
| Производител | BIRTH |
| Парт номер | 5277 |
| височина | 71 mm |
| ширина | 50 mm |
| тегло | 90 g |
| външна резба 2 | M 8x1,25 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BMW 23711133487
|
| BMW 3 (E30) | 100 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 100 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 140 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 140 коня | бензин |
| BMW Z3 (E36) | 140 коня | бензин |
| BMW Z3 (E36) | 116 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 102 коня | бензин |
| BMW Z3 (E36) | 118 коня | бензин |
| BMW Z3 (E36) | 116 коня | бензин |
