окачване, двигател BIRTH
окачване, двигател
| Производител | BIRTH |
| Парт номер | 5611 |
| височина | 58 mm |
| ширина | 86 mm |
| дължина | 106 mm |
| тегло | 440 g |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CITROEN 96038337
|
| Citroen AX (ZA-_) | 45 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 67 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 75 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | бензин |
