окачване, двигател BIRTH
окачване, двигател
| Производител | BIRTH |
| Парт номер | 5620 |
| височина | 110 mm |
| ширина | 91,5 mm |
| дължина 2 | 123 mm |
| дължина | 146,5 mm |
| тегло | 580 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
RENAULT 7700788383
|
|
RENAULT 7700802927
|
| Renault 19 I (B/C53_) | 64 коня | дизел |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 64 коня | дизел |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 64 коня | дизел |
| Renault 19 II (B/C53_) | 64 коня | дизел |
| Renault 19 II (B/C53_) | 90 коня | дизел |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 90 коня | дизел |
