окачване, двигател FEBI BILSTEIN
окачване, двигател
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 04076 |
| дължина | 64,5 mm |
| външен диаметър | 70 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | двустранен |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,45 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BIRTH 5274
11.53 €
-20%
9.23 €
|
|
BORG & BECK BEM3179
|
|
CAUTEX 200942
|
|
CORTECO 21651249
9.4 €
-20%
7.52 €
|
|
DÜRER SM1001
|
|
FARE SA 2605
|
|
FEBI BILSTEIN 4076
|
|
FIRST LINE FEM3179
|
|
FORTUNE LINE FZ91253
|
|
GSP 512767
|
|
HUTCHINSON 594325
13.07 €
-20%
10.46 €
|
|
KRAFT AUTOMOTIVE 1492520
10.12 €
-20%
8.1 €
|
|
LEMFÖRDER 1045101
|
|
LYNXauto ME2009
|
|
MALÒ 232943
9.68 €
-20%
7.74 €
|
|
MAPCO 33860
9.83 €
-0%
9.83 €
|
|
Metalcaucho 04223
17.35 €
-20%
13.88 €
|
|
METZGER 8050104
|
|
MEYLE 3001181120
|
|
OCAP 1225115
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 30867
|
|
PATRON PSE3094
|
|
PROFIT 10150111
|
|
QH Talbros EM2573
|
|
QUINTON HAZELL EM2573
|
|
RUVILLE 325013
|
|
SASIC 9002511
|
|
STC T404223
|
|
STELLOX 2519740SX
|
|
SWAG 20130013
|
|
TALOSA 6106630
|
|
TOPRAN 500166
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0822008
|
|
UNIGOM 396302
|
|
VAICO V201068
|
|
BMW 11811133364
|
| BMW 5 (E34) | 129 коня | бензин |
| BMW 5 (E34) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 (E34) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E34) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E34) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E34) | 192 коня | бензин |
