окачване, двигател FEBI BILSTEIN
окачване, двигател
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 30011 |
| дължина | 135 mm |
| ширина | 85 mm |
| дебелина | 78 mm |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,677 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1692400817
|
|
MERCEDES-BENZ 1692401517
|
|
BIRTH 52038
|
|
CAUTEX 201547
|
|
CORTECO 80001217
|
|
FORTUNE LINE FZ90687
27.26 €
-20%
21.81 €
|
|
GSP 518007
|
|
MALÒ 241921
|
|
MEYLE 0140240132
|
|
OCAP 1226221
|
|
OPTIMAL F86643
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 32180
|
|
SASIC 2706121
|
|
SWAG 10930011
|
|
VAICO V300034
|
| Mercedes B-CLASS (W245) | 193 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 193 коня | бензин |
