окачване, двигател FEBI BILSTEIN
окачване, двигател
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 38914 |
| дължина | 184,5 mm |
| ширина | 78,6 mm |
| дебелина | 55 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 1,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 40284
|
|
BIRTH 52331
|
|
DÜRER SM2130
|
|
FARE SA 5209
|
|
JP GROUP 4817900409
|
|
MALÒ 30123
37.7 €
-20%
30.16 €
|
|
Metalcaucho 05190
|
|
OCAP 1226135
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 32838
|
|
QH Talbros EM4527
|
|
QUINTON HAZELL EM4527
|
|
SASIC 2700011
|
|
STC T405190
34.54 €
-20%
27.63 €
|
|
SWAG 62938914
|
|
TRICLO 361810
|
|
UNIGOM 396207
|
|
CITROEN 180677
|
|
PEUGEOT 180677
|
|
TOYOTA 12363XV010
|
| Citroen C1 (PM_, PN_) | 54 коня | дизел |
| Peugeot 107 | 54 коня | дизел |
| Toyota AYGO (WNB1_, KGB1_) | 54 коня | дизел |
