окачване, двигател FEBI BILSTEIN
окачване, двигател
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 38955 |
| дължина | 155,8 mm |
| ширина | 160,4 mm |
| дебелина | 124,2 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| тип на окачването | хидравличен тампон |
| тегло | 1,98 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 40276
|
|
AUTOMEGA 3018390H7
|
|
CORTECO 80001863
|
|
DÜRER SM2110
|
|
FORTUNE LINE FZ90979
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
LYNXauto ME2060
|
|
MALÒ 30053
98.34 €
-20%
78.67 €
|
|
MAPCO 33491
|
|
Metalcaucho 04437
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
MEYLE 11141840020
|
|
OCAP 1226531
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 36392
|
|
PROCODIS FRANCE PCM658
|
|
QUINTON HAZELL EM4468
|
|
SASIC 2700062
|
|
STC T404437
65.12 €
-20%
52.1 €
|
|
SWAG 62938955
|
|
UNIGOM 396222
|
|
VAICO V420462
|
|
WILMINK GROUP WG1234271
|
|
CITROEN 183997
|
|
CITROEN 1839H7
|
|
PEUGEOT 183997
|
|
PEUGEOT 1839H7
|
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 109 коня | Бензин/Етанол |
| Citroen XSARA (N1) | 109 коня | бензин |
| Citroen XSARA Break (N2) | 109 коня | бензин |
| Citroen XSARA купе (N0) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 109 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 110 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | Бензин/Етанол |
| Peugeot 308 SW | 112 коня | Бензин/Етанол |
