окачване, двигател SWAG
окачване, двигател
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 20 13 0010 |
| дебелина | 47,5 mm |
| външен диаметър | 69 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | двустранен |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,36 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 40108
|
|
BIRTH 5183
11.27 €
-20%
9.02 €
|
|
CAUTEX 200011
|
|
CORTECO 21651248
8.67 €
-20%
6.94 €
|
|
DÜRER SM1011
|
|
FARE SA 0521
|
|
FARE SA 2575
|
|
FEBI BILSTEIN 06739
11.57 €
-20%
9.25 €
|
|
FEBI BILSTEIN 6739
|
|
FLENNOR FL4321J
|
|
GSP 511594
|
|
JP GROUP 1417900200
|
|
KAWE FL4321J
|
|
KRAFT AUTOMOTIVE 1492510
8.67 €
-20%
6.94 €
|
|
LEMFÖRDER 1045001
|
|
MALÒ 23294
|
|
MAXGEAR 400020
|
|
Metalcaucho 04190
|
|
METZGER 8050125
|
|
MEYLE 3001181105
|
|
OCAP 1225089
|
|
OPTIMAL F85432
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 30162
|
|
PATRON PSE3149
|
|
PROFIT 10150109
|
|
QH Talbros EM1575
|
|
QUINTON HAZELL EM1575
|
|
RUVILLE 325011
9.4 €
-0%
9.4 €
|
|
SASIC 9001400
13.13 €
-20%
10.5 €
|
|
STC T404190
|
|
TOPRAN 500002
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0822002
|
|
UNIGOM 396390
|
|
VAICO V2010671
|
|
BMW 11811132321
|
|
BMW 11811175212
|
| BMW 3 (E21) | 122 коня | бензин |
| BMW 3 (E21) | 125 коня | бензин |
| BMW 3 (E21) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 125 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 139 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 171 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 122 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 86 коня | дизел |
| BMW 3 (E30) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E12) | 122 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 171 коня | бензин |
