окачване, двигател SWAG
окачване, двигател
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 30 93 8401 |
| дебелина | 36 mm |
| вътрешен диаметър | 15 mm |
| външен диаметър | 91 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,23 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FEBI BILSTEIN 38401
21.47 €
-20%
17.18 €
|
|
LEMFÖRDER 3575701
|
|
LYNXauto ME1878
|
|
MALÒ 177913
|
|
MEYLE 1001990311
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 37390
|
|
SASIC 2706031
|
|
VAICO V103744
|
|
AUDI 3C0199867E
|
|
SEAT 3C0199867E
|
|
SKODA 3C0199867E
|
|
VW 3C0199867E
|
| Audi A3 (8P1) | 105 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 105 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 105 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 105 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF V (1K1) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 170 коня | дизел |
| Seat ALTEA (5P1) | 170 коня | дизел |
| Audi A3 (8P1) | 170 коня | дизел |
| Audi A3 (8P1) | 170 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 170 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen TOURAN (1T1, 1T2) | 170 коня | дизел |
| Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) | 140 коня | дизел |
| Audi A3 (8P1) | 140 коня | дизел |
| Audi A3 (8P1) | 140 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 140 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen JETTA III (1K2) | 170 коня | дизел |
| Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) | 170 коня | дизел |
| Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) | 170 коня | дизел |
| Audi A3 кабриолет (8P7) | 105 коня | дизел |
| Skoda OCTAVIA (1Z3) | 170 коня | дизел |
| Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 122 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 122 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 163 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 163 коня | дизел |
