окачване, опора на оста FEBI BILSTEIN
окачване, опора на оста
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 21632 |
| дебелина | 54 mm |
| дебелина | 75 mm |
| дебелина | 173,5 mm |
| външна резба | M39 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 36 mm |
| размер на конуса | 45 mm |
| диаметър | 85 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 3,21 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 0003501013
|
|
BERGKRAFT BK2953121SP
|
|
CASALS R7191
|
|
DT 132521
|
|
LEMFÖRDER 1183401
|
|
MOOG CVRK7850
|
|
OCAP 0907531
|
|
ROTA 2057191
|
|
SAMPA 010707
|
|
SEM LASTIK 8530
|
|
STELLOX 8412108SX
|
|
TRW JRK0029
|
