Опора карданен вал FEBI BILSTEIN
Опора карданен вал
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 24539 |
| ширина | 36 mm |
| дебелина | 167,5 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 71,5 mm |
| външна дължина | 160 mm |
| складово изпълнение | търкалящ лагер |
| тегло | 2,437 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 0004110212
|
|
MERCEDES-BENZ 9704110012
|
|
CASALS ST15
|
|
DT 480935
|
|
FORMPART 19521002S
|
|
MAXGEAR 490052
|
|
SAMPA 011238
|
|
STELLOX 8302518SX
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0134040
|
| Mercedes VARIO (бордова) платформа/ шаси | 122 коня | дизел |
| Mercedes VARIO фургон/комби | 122 коня | дизел |
| Mercedes VARIO (бордова) платформа/ шаси | 122 коня | дизел |
| Mercedes VARIO фургон/комби | 122 коня | дизел |
| Mercedes VARIO самосвал | 122 коня | дизел |
| Mercedes VARIO (бордова) платформа/ шаси | 152 коня | дизел |
| Mercedes VARIO фургон/комби | 152 коня | дизел |
| Mercedes VARIO самосвал | 152 коня | дизел |
| Mercedes VARIO (бордова) платформа/ шаси | 152 коня | дизел |
| Mercedes VARIO фургон/комби | 152 коня | дизел |
| Mercedes VARIO автобус | 102 коня | дизел |
| Mercedes VARIO задвижващ агрегат | 102 коня | дизел |
| Mercedes VARIO (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Mercedes VARIO фургон/комби | 136 коня | дизел |
| Mercedes VARIO (бордова) платформа/ шаси | 156 коня | дизел |
| Mercedes VARIO (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Mercedes VARIO фургон/комби | 136 коня | дизел |
