палец на разпределителя на запалването STANDARD
палец на разпределителя на запалването
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 47330 |
| ограничение за производител | Ducellier |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | незащитен от смущения (неекраниран) |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BERU NVL029
|
|
BOSCH 1234332803
|
|
BOSCH 4042
|
|
EPS 1415081
|
|
FACET 37681
|
|
KW 915081
|
|
LUCAS CAV DRB222
|
|
LUCAS CAV DRB222C
|
|
LUCAS CAV RA22
|
|
MOTORCRAFT EDR25
|
|
UNIPART GRA166
|
|
UNIPART GRA2166
|
|
VALEO CD006
|
|
VALEO D902
|
|
RENAULT 0854720000
|
|
RENAULT 7701019885
|
|
RENAULT 8547200
|
| Renault 4 (112_) | 26 коня | бензин |
| Renault 4 (112_) | 29 коня | бензин |
| Renault 4 (112_) | 34 коня | бензин |
| Renault 4 кутия (R21_, R23_) | 29 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 37 коня | бензин |
| Renault 4 кутия (R21_, R23_) | 34 коня | бензин |
| Renault RODEO 4 | 34 коня | бензин |
