палец на разпределителя на запалването STANDARD
палец на разпределителя на запалването
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 47540 |
| ограничение за производител | Lucas |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | незащитен от смущения (неекраниран) |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HOLDEN GL803
|
|
INNOCENTI 59321324
|
|
INNOCENTI 659321324
|
|
TALBOT 75063764
|
|
BERU NVL082
|
|
BOSCH 1234332848
|
|
C.I. XR108
|
|
C.I. XR79
|
|
EPS 1428012
|
|
EURO CAR PARTS 405770030
|
|
FACET 38112
|
|
FACET 38118
|
|
KW 928012
|
|
LUCAS CAV 54401113
|
|
LUCAS CAV 54422803
|
|
LUCAS CAV DRB104C
|
|
LUCAS CAV DRB133C
|
|
LUCAS CAV DRB150
|
|
LUCAS CAV DRB199
|
|
LUCAS CAV RA4
|
|
LUCAS CAV RA93
|
|
MOTAQUIP LVRA371
|
|
MOTORCRAFT EDR63
|
|
MOTORCRAFT EDR63D
|
|
UNIPART GRA114
|
|
UNIPART GRA130
|
|
UNIPART GRA135
|
|
UNIPART GRA141
|
|
UNIPART GRA2114
|
|
UNIPART GRA2130
|
|
UNIPART GRA2135
|
|
UNIPART GRA2141
|
|
VALEO CD013
|
|
FORD 5001690
|
|
FORD 5004906
|
|
FORD A740X12200EA
|
|
FORD A780X12200HA
|
|
JAGUAR AEU1501
|
|
JAGUAR JLM9620
|
|
JAGUAR JLM9623
|
|
JAGUAR JLM9625
|
|
LAND ROVER RTC3339
|
|
RENAULT 7701025237
|
| Renault 18 (134_) | 64 коня | бензин |
| Renault 18 Variable (135_) | 64 коня | бензин |
| Jaguar XJ | 169 коня | бензин |
| Jaguar XJ | 205 коня | бензин |
| Rover MINI | 41 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 220 коня | бензин |
| Jaguar XJ | 162 коня | бензин |
| Jaguar XJ | 173 коня | бензин |
| Jaguar XJ | 177 коня | бензин |
| Jaguar XJ | 181 коня | бензин |
| Rover 2000-3500 хетчбек (SD1) | 126 коня | бензин |
| Land Rover 88/109 (LR_) | 69 коня | бензин |
| Land Rover 88/109 Hardtop (LR_) | 69 коня | бензин |
| Land Rover 90/110 (DHMC) | 84 коня | бензин |
| Rover MINI-MOKE | 40 коня | бензин |
| Rover MONTEGO Estate (XE) | 68 коня | бензин |
| Rover 2000-3500 хетчбек (SD1) | 120 коня | бензин |
| Rover MINI-MOKE | 35 коня | бензин |
