палец на разпределителя на запалването STANDARD
палец на разпределителя на запалването
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 47630 |
| ограничение за производител | Lucas |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | незащитен от смущения (неекраниран) |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BERU NVL178
|
|
C.I. XR118
|
|
EPS 1428025
|
|
EURO CAR PARTS 405750011
|
|
FACET 38125
|
|
KW 928025
|
|
LUCAS CAV 54403899
|
|
LUCAS CAV DRB147C
|
|
MOTAQUIP LVRA190
|
|
UNIPART GRA143
|
|
UNIPART GRA2143
|
|
VALEO 248880
|
|
VALEO L880
|
|
LAND ROVER RTC3990
|
| Volkswagen POLO (86) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (86C, 80) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen POLO купе (86C, 80) | 50 коня | бензин |
| Rover MINI | 61 коня | бензин |
| Rover MINI | 53 коня | бензин |
| Rover MINI | 63 коня | бензин |
| Rover 100 / METRO (XP) | 75 коня | бензин |
| Rover 100 / METRO (XP) | 60 коня | бензин |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 75 коня | бензин |
| Rover 100 кабриолет (XP) | 60 коня | бензин |
| Rover 100 кабриолет (XP) | 75 коня | бензин |
| Rover MINI кабриолет (XN) | 63 коня | бензин |
| Rover MAESTRO | 69 коня | бензин |
| Rover MAESTRO | 67 коня | бензин |
| Rover MONTEGO Estate (XE) | 68 коня | бензин |
