палец на разпределителя на запалването STANDARD
палец на разпределителя на запалването
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 47651S |
| ограничение за производител | Lucas |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | защитен от смущения |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
C.I. XR168
|
|
LUCAS CAV 54404778
|
|
LUCAS CAV DRB121C
|
|
MOTAQUIP LVRA355
|
|
JAGUAR JLM381
|
| Jaguar XJ (XJ 40, 81) | 197 коня | бензин |
| Jaguar XJ (XJ 40, 81) | 199 коня | бензин |
| Jaguar XJ (XJ 40, 81) | 222 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 185 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 212 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 220 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 199 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 222 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 185 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 212 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 220 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 222 коня | бензин |
| Jaguar XJ (XJ 40, 81) | 185 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 233 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 233 коня | бензин |
