палец на разпределителя на запалването STANDARD
палец на разпределителя на запалването
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 48201 |
| ограничение за производител | Hitachi |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | незащитен от смущения (неекраниран) |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HITACHI 43S8516001
|
|
HITACHI 43S8616001
|
|
HITACHI 44R8616001
|
|
BERU NVL169
|
|
BOSCH 1987234031
|
|
C.I. XR269
|
|
EPS 1422073
|
|
FACET 37973
|
|
KW 922073
|
|
LUCAS CAV DRJ165C
|
|
MOTAQUIP LVRA363
|
|
MOTORCRAFT DRE381
|
|
HONDA 30103PE1731
|
|
MAZDA B60118V05
|
|
NISSAN 22157KA030
|
|
SUBARU 22157AA040
|
|
SUBARU 22157KA010
|
|
SUBARU 22157KA030
|
|
SUZUKI 3331075F00
|
| Mazda 323 III (BF) | 85 коня | бензин |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 86 коня | бензин |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 105 коня | бензин |
| Honda CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 86 коня | бензин |
| Honda CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 101 коня | бензин |
| Honda CRX I (AF, AS) | 101 коня | бензин |
| Honda CIVIC I Shuttle (AN, AR) | 86 коня | бензин |
| Honda CIVIC I Shuttle (AN, AR) | 86 коня | бензин |
| Subaru JUSTY I (KAD) | 75 коня | бензин |
| Mazda 323 III (BF) | 105 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 65 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 69 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 69 коня | бензин |
| Subaru LEONE I Hatchback | 86 коня | бензин |
| Subaru LEONE I (AB) | 86 коня | бензин |
| Subaru LEONE I комби | 86 коня | бензин |
| Honda CIVIC III седан (AM, AK, AU) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC III седан (AM, AK, AU) | 101 коня | бензин |
