палец на разпределителя на запалването STANDARD
палец на разпределителя на запалването
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 48252 |
| ограничение за производител | Denso |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | незащитен от смущения (неекраниран) |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 94338910
|
|
GENERAL MOTORS 96052016
|
|
GENERAL MOTORS 96055178
|
|
PIAGGIO 1910287704000
|
|
BERU NVL155
7.96 €
-20%
6.37 €
|
|
C.I. XR255
|
|
DENSO 0291800990
|
|
DENSO 0291801130
|
|
DENSO 0291801260
|
|
EPS 1413030
|
|
FACET 37630
|
|
KW 913030
|
|
LUCAS CAV DRJ475C
|
|
MOTAQUIP LVRA338
|
|
UNIPART GRA2321
|
|
DAIHATSU 1910287206000
|
|
DAIHATSU 1910287704000
|
|
ISUZU 8943389100
|
|
OPEL 4291891
|
|
OPEL 4313484
|
|
SUBARU 22157KA020
|
|
SUZUKI 3331082010
|
|
SUZUKI 3331082110
|
|
TOYOTA 1910273060
|
|
TOYOTA 1910275010
|
| Daihatsu CHARADE II (G11, G30) | 52 коня | бензин |
| Subaru LEONE II | 90 коня | бензин |
| Subaru LEONE II комби | 90 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 52 коня | бензин |
| Subaru LIBERO автобус (E10, E12) | 54 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 70 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 60 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 64 коня | бензин |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 80 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 80 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 82 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 42 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 45 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 41 коня | бензин |
| Suzuki ALTO (HA11) | 53 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 94 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 83 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 80 коня | бензин |
