палец на разпределителя на запалването STANDARD
палец на разпределителя на запалването
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 49172S |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | защитен от смущения |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ROLLS-ROYCE UE46152
|
|
BERU EVL169
|
|
BOSCH 1234332333
|
|
C.I. XR318
|
|
LUCAS CAV DRB519
|
|
LUCAS CAV DRB519C
|
|
MOTAQUIP LVRA393
|
|
PORSCHE 94460290100
|
|
PORSCHE 94460290601
|
| Porsche 924 | 150 коня | бензин |
| Porsche 924 | 160 коня | бензин |
| Porsche 944 | 150 коня | бензин |
| Porsche 944 | 163 коня | бензин |
| Porsche 944 | 220 коня | бензин |
| Porsche 944 | 250 коня | бензин |
| Porsche 928 | 301 коня | бензин |
| Porsche 944 кабриолет | 250 коня | бензин |
