палец на разпределителя на запалването STANDARD
палец на разпределителя на запалването
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 49191 |
| ограничение за производител | Marelli |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,15 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | незащитен от смущения (неекраниран) |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
C.I. XR279
|
|
EPS 1430058
|
|
EURO CAR PARTS 405630030
|
|
FACET 38258
|
|
KW 930058
|
|
JAGUAR JLM1911
|
| Jaguar XJ | 295 коня | бензин |
| Jaguar XJ | 264 коня | бензин |
| Jaguar XJ (XJ 40, 81) | 311 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 287 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 275 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 282 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 302 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 264 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 295 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 287 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 282 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 302 коня | бензин |
| Jaguar XJ | 268 коня | бензин |
| Jaguar XJ (X300) | 311 коня | бензин |
