палец на разпределителя на запалването STANDARD
палец на разпределителя на запалването
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 49206 |
| ограничение за производител | Hitachi |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | незащитен от смущения (неекраниран) |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BERU NVL176
|
|
C.I. XR280
|
|
EPS 1422094
|
|
FACET 37994
|
|
KW 922094
|
|
LUCAS CAV DRJ256C
|
|
MOTAQUIP LVRA347
|
|
UNIPART GRA2336
|
|
MAZDA B3C718V05
|
|
MAZDA FS0518V05
|
| Mazda 121 II (DB) | 53 коня | бензин |
| Mazda 121 II (DB) | 72 коня | бензин |
| Mazda MX-6 (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 105 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 105 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 116 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 116 коня | бензин |
| Mazda 626 V (GF) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 V Hatchback (GF) | 115 коня | бензин |
