палец на разпределителя на запалването STANDARD
палец на разпределителя на запалването
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 49207 |
| ограничение за производител | Hitachi |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | незащитен от смущения (неекраниран) |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
C.I. XR274
|
|
EPS 1422098
|
|
FACET 37998
|
|
KW 922098
|
|
LUCAS CAV DRJ470C
|
|
MOTAQUIP LVRA379
|
|
UNIPART GRA2327
|
|
HONDA 30103P0AA01
|
|
HONDA 30103PAAA01
|
|
ISUZU 5862025730
|
| Rover 600 (RH) | 131 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CC, CD) | 131 коня | бензин |
| Rover 400 хетчбек (RT) | 113 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) | 75 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI седан (EJ, EK) | 90 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CE, CF) | 116 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CE, CF) | 131 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CE, CF) | 150 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 75 коня | бензин |
| Rover 600 (RH) | 115 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 114 коня | бензин |
| Honda SHUTTLE (RA) | 150 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | 75 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | 114 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 136 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 147 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI купе (CG) | 147 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 136 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI седан (EJ, EK) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 90 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 154 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 75 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 154 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 147 коня | бензин |
