палец на разпределителя на запалването STANDARD
палец на разпределителя на запалването
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 49212 |
| ограничение за производител | Mitsubishi |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | незащитен от смущения (неекраниран) |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADM514313
14.92 €
-20%
11.94 €
|
|
C.I. XR323
|
|
EPS 1431132
|
|
FACET 3833132
|
|
KW 931132
|
|
LUCAS CAV DRJ250C
|
|
MOTAQUIP LVRA351
|
|
MOTORCRAFT DRE394
|
|
UNIPART GRA2333
|
|
KIA MB59318V05
|
|
KIA MB6BF18V05
|
|
MAZDA B59318V05
|
|
MAZDA B6BF18V05
|
|
MITSUBISHI T243
|
| Mazda MX-6 (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 105 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 105 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 107 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 C V (BA) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 C V (BA) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F V (BA) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 C V (BA) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 F V (BA) | 114 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 116 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 116 коня | бензин |
| Mazda 323 P V (BA) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 P V (BA) | 88 коня | бензин |
| Mazda 626 V (GF) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 V Hatchback (GF) | 115 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 114 коня | бензин |
| Mazda DEMIO (DW) | 63 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 114 коня | бензин |
| Mazda DEMIO (DW) | 72 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 72 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 72 коня | бензин |
