палец на разпределителя на запалването STANDARD
палец на разпределителя на запалването
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 49216 |
| ограничение за производител | Delco |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | незащитен от смущения (неекраниран) |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BERU NVL149
|
|
C.I. XR264
|
|
EPS 1412098
|
|
FACET 37598
|
|
KW 912098
|
|
LUCAS CAV DRB708C
|
|
MOTAQUIP LVRA377
|
|
DAEWOO 10495411
|
|
ISUZU 8104954110
|
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 90 коня | бензин |
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 95 коня | бензин |
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 105 коня | бензин |
| Daewoo CIELO (KLETN) | 71 коня | бензин |
| Daewoo CIELO (KLETN) | 75 коня | бензин |
| Daewoo CIELO (KLETN) | 90 коня | бензин |
| Daewoo CIELO седан (KLETN) | 71 коня | бензин |
| Daewoo CIELO седан (KLETN) | 75 коня | бензин |
| Daewoo CIELO седан (KLETN) | 90 коня | бензин |
| Daewoo CIELO седан (KLETN) | 60 коня | бензин |
| Daewoo CIELO (KLETN) | 60 коня | бензин |
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 101 коня | бензин |
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 88 коня | бензин |
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 110 коня | бензин |
