перка, охлаждане на двигателя FEBI BILSTEIN
перка, охлаждане на двигателя
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 36548 |
| вътрешен диаметър | 82,5 mm |
| външен диаметър | 474 mm |
| материал | пластмаса |
| брой на крилата | 9 |
| тегло | 1,415 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 80123
|
|
AKS DASIS 058022N
|
|
AVA QUALITY COOLING BW7508
|
|
BEHR HELLA SERVICE 8MV376733241
|
|
COJALI 8111605
103.19 €
-20%
82.55 €
|
|
HELLA 8MV376733241
|
|
MEYLE 3001150006
|
|
PRASCO BW7508
|
|
SWAG 10936548
|
|
TOPRAN 501853
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0811016
|
|
VEMO V20901103
|
|
BMW 17417504732
|
| BMW X5 (E53) | 286 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 272 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 333 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 347 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
