пистов ремък FEBI BILSTEIN
пистов ремък
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 38242 |
| дължина | 868 mm |
| ширина | 17,8 mm |
| дебелина | 5 mm |
| DIN/ISO | 7867 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| хим. свойство | еластичен |
| тегло | 0,074 kg |
| брой на ребрата | 5 |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FEBI BILSTEIN 5EPK868
|
|
FORD USA 4M5Q6C301BB
|
|
FORD USA 4M5Q6D3041BA
|
|
VOLVO 30650846
|
|
SWAG 50938242
|
|
FORD 1253790
|
|
FORD 1255103
|
| Ford FOCUS C-MAX | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 80 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 80 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 101 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 101 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 80 коня | бензин |
| Volvo C30 | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 125 коня | бензин |
