пистов ремък FEBI BILSTEIN
пистов ремък
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 38441 |
| дължина | 830 mm |
| ширина | 14,24 mm |
| дебелина | 5 mm |
| DIN/ISO | 7867 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| хим. свойство | еластичен |
| тегло | 0,056 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FEBI BILSTEIN 4EPK830
|
|
SWAG 20938441
|
|
BMW 11287791786
|
| BMW 3 Touring (E91) | 163 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 122 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 122 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 150 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 163 коня | дизел |
