пистов ремък FEBI BILSTEIN
пистов ремък
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 38442 |
| дължина | 850 mm |
| ширина | 14,24 mm |
| дебелина | 5 mm |
| DIN/ISO | 7867 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| хим. свойство | еластичен |
| тегло | 0,058 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FEBI BILSTEIN 4EPK850
|
|
SWAG 20938442
|
|
BMW 64557793608
|
| BMW 5 (E60) | 218 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 218 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 272 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 272 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 231 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E92) | 286 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 286 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 286 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 197 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 235 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 197 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 235 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 211 коня | дизел |
