пистов ремък FEBI BILSTEIN
пистов ремък
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 38443 |
| дължина | 860 mm |
| ширина | 14,24 mm |
| дебелина | 5 mm |
| DIN/ISO | 7867 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| хим. свойство | еластичен |
| тегло | 0,058 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FEBI BILSTEIN 4EPK860
|
|
ACEMARK 142644
|
|
ROULUNDS RUBBER 4K0884
6.51 €
-0%
6.51 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 4K0885
7.28 €
-0%
7.28 €
|
|
SWAG 20938443
|
|
BMW 11287792851
|
|
BMW 64557786705
|
|
BMW 64557792851
|
| BMW 3 купе (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW X5 (E53) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 204 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 163 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 163 коня | дизел |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E92) | 286 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 286 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 286 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 150 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 150 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 286 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 286 коня | дизел |
| BMW 6 (E63) | 286 коня | дизел |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 286 коня | дизел |
