пистов ремък FEBI BILSTEIN
пистов ремък
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 38445 |
| дължина | 705 mm |
| ширина | 17,8 mm |
| дебелина | 5 mm |
| DIN/ISO | 7867 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| хим. свойство | еластичен |
| тегло | 0,6 kg |
| брой на ребрата | 5 |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FEBI BILSTEIN 5EPK705
|
|
FORD USA 3M5Q6D314CB
|
|
VOLVO 30777417
|
|
VOLVO 8653641
|
|
SWAG 50938445
|
|
FORD 1346034
|
| Ford C-MAX (DM2) | 122 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 120 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 125 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 125 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS II (DA_) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS II кабриолет | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo C30 | 125 коня | бензин |
| Volvo C30 | 145 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 146 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 146 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 125 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford C-MAX (DM2) | 145 коня | бензин |
| Volvo C30 | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo S40 II (MS) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo V50 (MW) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS II (DA_) | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 125 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 145 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS II (DA_) | 145 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS C-MAX | 122 коня | бензин |
